Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Úvod
Zájezdy
Přednášky
Další nabídky
Před odletem
Encyklopedie
Blog
O nás
Odkazy
Kontakt


2020 Izrael s odpočinkem u Rudého moře VYPRODÁNO!

Pojeďte se s námi ohřát do Izraele v době, kdy u nás vládne ještě paní zima. Tento zájezd má namířeno do Eilatu, kde je celý rok teplo. Vykoupáte se ve světoznámém Mrtvém moři a strávíte 3 dny lenošením u Rudého moře na jihu Izraele. Neváhejte s přihlášením - tato kombinace poznávání s odpočinkem u moře si získává stále více příznivců a mohla by být brzy vyprodána!

TENTO ZÁJEZD JE JIŽ ZCELA OBSAZEN.


Odjezd:    23.02.2020 (21:15)
Návrat:    01.03.2020 (21:30)
Počet nocí:    6
Ubytování:    2 × Betlém
4 × Eilat

6 × * * *
Stravování:    6 × PolopenzeCena zájezdu vč. letenek:    23 890 Kč
Palivový příplatek:    0 Kč
Letecká taxa:    0 Kč
Vstupné, spropitné:
(platí se až v Izraeli a v USD)
   $120Celková cena zájezdu:    23 890 Kč + 120 USD
Poznávací / tématický zájezd Olive Tour

Cena zahrnuje:

- leteckou dopravu z Prahy do Tel Avivu a zpět včetně leteckých tax a poplatků

- dopravu po Izraeli moderním klimatizovaným autobusem na všechna místa dle programu

- 6x ubytování ve *** hotelu s polopenzí

- komplexní služby česky mluvícího vedoucího zájezdu

Cena nezahrnuje:
  • spropitné a vstupné na společně navštívená místa – celkem 120 USD (platí se až v Izraeli)

  • fakultativní návštěvu podmořského akvária (25 USD), případně korálového útesu (10 USD) nebo Delfíního zálivu v Eilatu – platí si každý zájemce podle vlastního rozhodnutí


Doplňující informace

Mezitím uvidíte Jeruzalém, Betlém a kvetoucí Negevskou poušť. Navštívíte měděné doly krále Šalomouna v Timně i pouštní kibuc Yotvata. Celý zájezd je spíše odpočinková záležitost, ale nechybí v něm ani zastávky na zajímavých místech a mnoho informací o této pozoruhodné zemi.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu.


Program zájezdu
23.02.2020
(Neděle)
odlet do Izraele

sraz všech účastníků je v 21:15 hod. v odletové hale SEVER, TERMINÁL 1, u informačního displeje s odlety, po přivítání a informacích bude následovat odbavení, vlastní odlet je ve 23:35 hod.

24.02.2020
(Pondělí)
Jaffa, Jeruzalém, Mrtvé moře

přílet do Tel Avivu ve 04:35 místního času, po odbavení odjedeme do centra staré Jaffy (biblického Joppe), jednoho z nejstarších přístavů v Izraeli, ranní prohlídka města při východu slunce je krásným zážitkem. Odtud vyrazíme na západ do Jeruzaléma, na Olivovou horu s nádherným panoramatickým výhledem na Jeruzalém. Odtud přejedeme k Damašské bráně a prohlédneme si Zahradní hrob – alternativní místo smrti a pohřbu Ježíše Krista. Poté vyrazíme do Kumránu, kde byly v roce 1947 objeveny světoznámé kumránské svitky – jeden z nejdůležitějších archeologických objevů 20. století. V nedalekém Mrtvém moři – nejníže položenému místu na Zemi (-420 m) – se položíme do vln, kde není možné se potopit. Jedná se o mimořádný zážitek i pro neplavce, protože solí nasycená voda Vás nese jako korkovou zátku. Navečer přejedeme do Betléma, kde se ubytujeme, navečeříme a zaslouženě dobře vyspíme.

Ubytování: Betlém ( * * *, Polopenze)
25.02.2020
(Úterý)
Jeruzalém, Betlém

Po dobré snídani přejedeme do Jeruzaléma a prohlédneme si pamětihodnosti židovské čtvrti Starého města od hory Sion až po světoznámou Zeď nářků – nejsvětější místo židovství. Pokračovat budeme prohlídkou pamětihodností muslimské a křesťanské čtvrti Starého města. Po Odpoledne přejedeme do Betléma, kde navštívíme Baziliku Narození Páně a přilehlý jeskynní systém. Po návratu na hotel se navečeříme a budeme pomalu balit na zítřejší odjezd.

Ubytování: Betlém ( * * *, Polopenze)
26.02.2020
(Středa)
Cesta na jih Negevskou pouští, Beer Ševa, Avdat, Micpe Ramon, Eilat

Posnídáme, rozloučíme se s naším hotelem a zamíříme do Negevské pouště, která v tomto období na mnoha místech kvete. Cestou na jih se zastavíme ve starobylé Beer Ševě – místu, které pamatuje ještě praotce Abrahama. Odtud zamíříme do Avdatu – staré nabatejské zastávky v srdci Negevské pouště. Město mělo tisíce obyvatel a přitom ani jeden pramen vody. Naše cesta bude pokračovat přes Micpe Ramon s vyhlídkou na izraelský „Grand Canyon“ až do nejjižnějšího bodu Izraele - celoročního letoviska Eilat, kde nás bude čekat večeře a nocleh v příjemném hotelu.

Ubytování: Eilat ( * * *, Polopenze)
27.02.2020
(Čtvrtek)
Eilat a okolí

Den začneme dobrou snídaní a po ní nás autobus vyveze kousek za Eilat do Timny, kde si prohlédneme měděné doly krále Šalomouna. Během exkurze v nedalekém pouštním kibucu Yotvata se dozvíme mnoho zajímavého o zúrodňování pouště a ochutnáme vynikající produkty místní mlékárny. Yotvatská zmrzlina a jogurty jsou považovány za nejlepší v celém Izraeli. V poledne se vrátíme do Eilatu a celé odpoledne již strávíme koupáním v Rudém moři. V hotelu budeme mít samozřejmě večeři i nocleh.

Ubytování: Eilat ( * * *, Polopenze)
28.02.2020
(Pátek)
celý den Eilat

Kdy přijdete na snídani bude Vaše věc a jak naložíte s celým dnem také. Možností je celá řada – kromě koupání na centrální pláži také nabídka fakultativních akcí: návštěva národní přírodní rezervace Coral Reef - korálový útes – koupání a šnorchlování na útesu, eilatská podmořská observatoř a akvárium, Delfíní záliv – možnost potápění s delfíny a mnoho dalších. Tyto fakultativní akce si platí každý sám podle svého uvážení. Jen nesmíte zapomenout přijít včas na hotel k večeři.

Ubytování: Eilat ( * * *, Polopenze)
29.02.2020
(Sobota)
celý den Eilat

Také dnes pro Vás máme snídani a večeři – čas mezi nimi je zcela ve Vašich rukou.

Ubytování: Eilat ( * * *, Polopenze)
01.03.2020
(Neděle)
návrat do ČR

Po snídani bude čas ještě na chvilku lenošení u moře, během dopoledne vyrazíme na zpáteční cestu Negevskou pouští na letiště do Tel Avivu, kde nás čeká odbavovací maraton a odlet do ČR v 18.25 hod. s příletem do Prahy v 21:30 hod. místního času.


Přihláška a další informace

napsat emailem na uvedenou adresu nebo zavolat telefonem na uvedené číslo, a následně Vám bude zaslána e–mailem nebo poštou Cestovní smlouva a Pokyny k přihlášení. Vyplněnou Cestovní smlouvu odeslat poštou a zároveň zaplatit zálohu 10.000,- Kč na účet uvedený v Pokynech. Při platbě je variabilním symbolem číslo zájezdu uvedené na smlouvě a specifickým symbolem rodné číslo plátce (slouží k identifikaci platby). Po zaregistrování platby dostanete potvrzenou kopii Cestovní smlouvy a další pokyny k zájezdu.Kontaktní osoby:
Zajíc Pavel(+420 722305735)
Haslinger Daniel(+420 721701166)

Kontaktní email:
Copyright Olive Tour s.r.o. 2020