Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Úvod
Zájezdy
Přednášky
Další nabídky
Před odletem
Encyklopedie
Blog
O nás
Odkazy
Kontakt


Zájezdy
2019 Velký okruh Jordánskem a Izraelem (s koupáním ve 4 mořích)
Odjezd: 02.05.2019 (21:30)
Návrat: 14.05.2019 (21:30)
Počet nocí: 11
Ubytování:
2 × Ammán * * *Polopenze
2 × Betlém * * *Polopenze
3 × Eilat * * *Polopenze
2 × Petra * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael a Jordánsko skrývají na svém území kromě nádherných přírodních scenérií také mnoho biblických míst patřících ke starověkému Izraeli, úžasné památky na zaniklý národ Nabatejců, osamělé pouštní paláce a pestrou směsici židovských, křesťanských a muslimských památek. Tento zájezd, který je obsahově zcela výjimečný, navštíví krásné památky Jordánska včetně světoznámé Petry a neméně zajímavá místa napříč celým Izraelem.

Bonusem je koupání ve všech 4 izraelských mořích (Středozemní, Galilejské, Mrtvé, Rudé) a relaxace v eilatském letovisku.

Za doprovodu zkušených průvodců si budete moci doslova osahat tato místa a zažít zdejší výjimečnou atmosféru. Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu

[detail zájezdu]
Cena:31 480 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:31 480 Kč


2019 Ozdravný pobyt u Mrtvého moře
Odjezd: 28.04.2019 (21:00)
Návrat: 05.05.2019 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
6 × Jericho * * * *Polopenze
Doplňující informace:

Pobyt u světoznámého Mrtvého moře léčí nejen kožní problémy (včetně ekzémů a lupénky), ale také kloubní a svalové bolesti a díky ojedinělé hustotě vzduchu i jeho složení má velmi příznivý vliv také na dýchací problémy (astma). Tento zájezd nabízí nejen každodenní koupání v Mrtvém moři ale i celodenní pobyty 300 m pod hladinou celosvětových moří, což má výrazně relaxační a posilovací účinky na organismus.

Zájezd je mimořádný optimálním vyvážením relaxace, poznávání a léčebných účinků Mrtvého moře. Nechtěli jsme aby to bylo jakkoliv jednostranné nebo nudné, proto jsme zařadili vždy dopoledne poznávání zajímavých míst v okolí Mrtvého moře. Účastníci tak navštíví Jeruzalém, Betlém, Jericho, Ein Gedí, Qumrán, Masadu, Sodomu, Gonoru a řeku Jordán, to vše v doprovodu velmi schopného a osvědčeného průvodce. Kromě zřetelných léčebných účinků a relaxace také zažijeme neopakovatelnou atmosféru této nevšední země. Celý zájezd podtrhne ubytování v kvalitním 4* hotelu s výbornou kuchyní a vlastním aquaparkem.

[detail zájezdu]
Cena:22 850 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:22 850 Kč


2019 Izrael - země Bible
Odjezd: 21.04.2019 (21:30)
Návrat: 28.04.2019 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael to nejsou pouze nádherné přírodní scenérie, ale především židovské a křesťanské památky, často popisované v Bibli. Tento zájezd nabízí pestrou kytici nejvýznamnějších míst v Galileji a v Judsku.

Účastníci navštíví Jeruzalém, Betlém, Safed, Beth Shean, Tiberias, Kafarnaum, a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Bude možné se vykoupat ve třech ze 4 izraelských moří - Středozemním, Galilejském a Mrtvém moři , vychutnáte si také atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. K tomu připočtěte ubytování v příjemných hotelech, cestování pohodlným moderním autobusem a jako bonus nadstandardní služby zkušeného průvodce.

[detail zájezdu]
Cena:21 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:21 980 Kč


2019 Izrael – po stopách Markova evangelia (s odjezdem z Bratislavy/Brna a odletem z Vídně) 789,- EUR
Odjezd: 10.04.2019 (06:00)
Návrat: 18.04.2019 (11:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
4 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Tento zájezd následuje život Pána Ježíše z pohledu Markova evangelia a chronologicky navštíví všechna místa v tomto evangeliu popsaná. Zcela záměrně se koná v období těsně před Velikonocemi, což umožní jejich hlubší prožití.

Vzhledem k tomu, že odjezd je organizovaný z Bratislavy s odletem z Vídně, je vhodný především pro zájemce ze Slovenska nebo z jižní Moravy. Zájemci z Jižní Moravy budou do Vídně odjíždět z Brna. Pro účastníky ze Slovenska je cena 789,- EUR.

 

Větší část zájezdu strávíme v Galileji – především okolo Galilejského moře. V místech kde Ježíš žil se svými učedníky a učil zástupy si i my připomeneme jeho učení i zázraky. Budeme číst Bibli přímo na místech v ní popsaných. Z paluby rybářských lodí, na jakých se plavil Ježíš se svými rybáři, si vychutnáme jedinečnou atmosféru Galilejského moře a okolí. Podíváme se také do Judska a zejména v Jeruzalémě si budeme moci doslova osahat místa popsaná v Markově evangeliu.

To vše s pohodlnou dopravou, příjemným ubytováním a odborným i duchovním výkladem, který uspokojí i náročné čtenáře Bible. Vedoucí zájezdu má dlouhodobé zkušenosti s provázením po Izraeli a současně teologické vzdělání i duchovenskou praxi.

[detail zájezdu]
Cena:20 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 890 Kč


2019 Izrael - země 4 moří (velký okruh Izraelem s výjezdem do jordánské Petry) REZERVOVÁNO !!!
Odjezd: 03.04.2019 (08:30)
Návrat: 14.04.2019 (21:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
5 × Betlém * * *Polopenze
2 × Eilat * * *Polopenze
2 × Petra * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael a Jordánsko skrývají na svém území kromě nádherných přírodních scenérií také mnoho biblických míst patřících ke starověkému Izraeli a mimo jiné i úžasné památky na zaniklý národ Nabatejců. Tento zájezd, který je obsahově zcela výjimečný, projede Izraelem od nejsevernějšího po nejjižnější výběžek Izraele a na dva dny odskočí do Jordánska navštívit světoznámou Petru. Bonusem je koupání ve všech 4 mořích s nimiž je Izrael spojen.

 

Za doprovodu zkušených průvodců si budete moci doslova osahat tato místa a zažít zdejší výjimečnou atmosféru. Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také množství nezapomenutelných zážitků za přijatelnou cenu. Pokud nebude mít někdo o návštěvu jordánské Petry zájem, může zůstat relaxovat v Eilatu u Rudého moře, v tom případě je cena zájezdu nižší (26.850,- Kč + 150 USD)

[detail zájezdu]
Cena:30 850 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:30 850 Kč


2019 Izrael od Dan po Bersabé (rozšířený okruh)
Odjezd: 15.03.2019 (21:30)
Návrat: 24.03.2019 (21:30)
Počet nocí: 8
Ubytování:
5 × Betlém * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starověký Izrael byl popisován jako země rozkládající se mezi Dan na severu a Beer Šebou na jihu. Celá oblast je doslova prošpikována historickými a přírodními skvosty, které určitě stojí za shlédnutí.

Nabízíme Vám poznávací zájezd s nadstandardně rozšířeným okruhem, ve kterém projedeme toto území křížem krážem a ukážeme si nejen nejdůležitější místa připomínající tehdejší říši, ale i řadu méně známých, nicméně stejně zajímavých lokalit, připomínajících historii této země od starověku až po dnešní moderní stát Izrael.

Kromě toho uvidíme krásné přírodní scenérie, vykoupáme se v Mrtvém a Galilejském moři i v termálních jezírcích. Nezapomenutelnou atmosféru Galilejského moře prožijeme také z paluby rybářských loděk, které jako by z oka vypadly těm na kterých se zde plavíval Ježíš a jeho učedníci.

To vše pod vedením známého a zkušeného průvodce a znalce Izraele, s ubytováním ve slušných hotelech a pohodlným cestováním.

[detail zájezdu]
Cena:24 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:24 890 Kč


2019 Izrael - země Bible (s odjezdem z Brna/Bratislavy a odletem z Vídně) 789 EUR
Odjezd: 25.03.2019 (05:30)
Návrat: 01.04.2019 (09:30)
Počet nocí: 6
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starozákonní Izrael je v Bibli mnohokrát popisován jako země rozkládající se mezi městy Dan na severu a Bersabé na jihu. Účastníci tohoto zájezdu navštíví obě tato starověká sídliště a křížem krážem projedou území mezi nimi. Za doprovodu zkušeného průvodce navštívíme řadu biblických a starověkých míst, která nemůže vynechat žádný návštěvník Izraele (Jeruzalém, Betlém, Ein Gedí, Kafarnaum...) i místa, kam turisté tolik nejezdí (Golanské výšiny) .

Budeme chodit po cestách, kde chodil Ježíš a další biblické postavy. Vykoupáme se v Mrtvém i v Galilejském moři, vstoupíme do řeky Jordánu a zažijeme také úžasnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné rybářské lodi.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká množství nezapomenutelných zážitků za velmi slušnou cenu.

Vzhledem k tomu, že odjezd je organizovaný z Bratislavy s odletem z Vídně, je vhodný především pro zájemce ze Slovenska nebo z jižní Moravy. Zájemci z Jižní Moravy budou do Vídně odjíždět z Brna.

[detail zájezdu]
Cena:20 490 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 490 Kč


2019 To nejlepší z Izraele
Odjezd: 03.03.2019 (21:15)
Návrat: 10.03.2019 (08:40)
Počet nocí: 6
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael – to nejsou pouze nádherné přírodní scenérie, romantické osady i životem kypící sídliště moderních měst, ale především historická a biblická země, tedy úžasná směsice židovských, křesťanských a muslimských památek. Pojeďte se na ně s námi podívat.

Navštívíte Jeruzalém, Betlém, Tiberias, Safed, Kafarnaum, Akko a mnoho dalších míst. Vykoupáte se ve světoznámém Mrtvém moři a v termálních jezírkách Gan HaShlosa, vychutnáte si výjimečnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat ta nejdůležitější z míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu.

[detail zájezdu]
Cena:19 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:19 980 Kč


2019 Izrael s odpočinkem u Rudého moře
Odjezd: 24.02.2019 (21:30)
Návrat: 03.03.2019 (21:30)
Počet nocí: 6
Ubytování:
2 × Betlém * * *Polopenze
4 × Eilat * * *Polopenze
Doplňující informace:

Pojeďte se s námi ohřát do Izraele v době, kdy u nás vládne ještě paní zima. Tento zájezd má namířeno do Eilatu, kde je celý rok teplo. Vykoupáte se ve světoznámém Mrtvém moři a strávíte 3 dny lenošením u Rudého moře na jihu Izraele.

Mezitím uvidíte Jeruzalém, Betlém a kvetoucí Negevskou poušť. Navštívíte měděné doly krále Šalomouna v Timně i pouštní kibuc Yotvata. Celý zájezd je spíše odpočinková záležitost, ale nechybí v něm ani zastávky na zajímavých místech a mnoho informací o této pozoruhodné zemi.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu.

[detail zájezdu]
Cena:21 590 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:21 590 Kč


2019 To nejlepší z Izraele
Odjezd: 03.02.2019 (21:15)
Návrat: 10.02.2019 (08:40)
Počet nocí: 6
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael – to nejsou pouze nádherné přírodní scenérie, romantické osady i životem kypící sídliště moderních měst, ale především historická a biblická země, tedy úžasná směsice židovských, křesťanských a muslimských památek. Pojeďte se na ně s námi podívat.

Navštívíte Jeruzalém, Betlém, Tiberias, Safed, Kafarnaum, Akko a mnoho dalších míst. Vykoupáte se ve světoznámém Mrtvém moři a v termálních jezírkách Gan HaShlosa, vychutnáte si výjimečnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat ta nejdůležitější z míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu.

[detail zájezdu]
Cena:19 590 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:19 590 Kč


2018 Izrael o svátku světel
Odjezd: 29.11.2018 (21:00)
Návrat: 06.12.2018 (09:00)
Počet nocí: 6
Ubytování:
3 × Betlém * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Příjemně teplé podzimní počasí v Jeruzalémě a v každém okně rozsvícené vánoční chanukie. Lidé, kteří se zdraví, usmívají se na sebe a vzájemně se obdarovávají. To je atmosféra židovského svátku chanuka na který Vás letos zveme.

Chanuka - svátek světel, je židovskou obdobou našich Vánoc, byť má zcela odlišný původ. Židé nezdobí vánoční stromečky, ale rozsvěcují zvláštní svícny zvané Chanukie a staví je do oken nebo dokonce před dům, aby byly co nejlépe vidět. Každý den se na svícnu zapaluje jedna svíce navíc a rozzářené ulice i domy podtrhují oslavu znovuposvěcení jeruzalémského chrámu ve druhém století před naším letopočtem. Zároveň vládne celých osm dní svátku radostná a uvolněná atmosféra, Židé se vzájemně obdarovávají a rádi hostí i neznámé cizince. Pojeďte s námi tento svátek zažít na vlastní kůži.

Zároveň se jedná o poznávací zájezd. Navštívíte Jeruzalém, Betlém, Jericho, Tiberias, Safed, Kafarnaum, Akko a mnoho dalších míst. Vykoupáte se ve světoznámém Mrtvém moři a v termálních jezírkách Gan HaShlosa, vychutnáte si výjimečnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat ta nejdůležitější z míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu

[detail zájezdu]
Cena:19 790 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:19 790 Kč


2018 To nejlepší z Izraele (s odjezdem Bratislava/Brno) za 799 EUR
Odjezd: 23.10.2018 (15:00)
Návrat: 31.10.2018 (21:00)
Počet nocí: 7
Ubytování:
Doplňující informace:

Izrael uchvátí každého návštěvníka jednak svojí výjimečnou historií, sahající hluboko do boblických časů, ale také svojí nádhernou přírodou od vrcholků hermonských velehor až po nejnižší místo zeměkoule. Pojeďte si to s námi prohlédnout. 

 Odjezd bude z Bratislavy a z Brna, proto je zájezd vhodný jak pro účastníky ze Slovenska, tak i z jižní Moravy. Účastníci ze Slovenska zaplatí 799 EUR.

 

Účastníci tohoto zájezdu navštíví Jeruzalém, Betlém, Tel Aviv, Beer Ševu, Jericho, Bet Shean,Tiberias, Dan, Kafarnaum a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Bude možné se vykoupat ve třech ze čtyř izraelských moří (světoznámém Mrtvém moři, Středozemním a Galilejském), navíc si vychutnáte atmosféru Galilejského moře také z paluby dřevěné lodi. Pod vedením osvědčeného průvodce si budete moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. To vše s ubytováním v příjemných hotelech s výbornou kuchyní.

[detail zájezdu]
Cena:20 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 890 Kč


2018 ETIOPIE - zemí královny ze Sáby
Odjezd: 29.11.2018 (17:00)
Návrat: 06.12.2018 (10:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
1 × Addis Abeba * * *Polopenze
1 × Axum * * *Polopenze
1 × Bahirdar * * *Polopenze
1 × Gondar * * *Polopenze
1 × Lalibela * * *Polopenze
Doplňující informace:

Etiopie je křesťanskou zemí s židovskými kořeny a jako taková nezapadá do naší běžné představy o afrických zemích. Můžete se zde naprosto bezpečně pohybovat, obklopeni velice přátelskými lidmi, kteří jsou často ještě nezkažení naším komerčním světem. Místní starověké a středověké památky berou dech a jsou zasazeny do typické africké krajiny. Co víc si ještě přát? Pojeďte s námi...

Etiopie zaujímá 15 x větší rozlohu než Česká republika. Díky své poloze nedaleko rovníku, ale ve vyšších nadmořských výškách, má příjemné teplé klima a byla obydlena již od pradávna. Místní rozvinutá civilizace přijala již před naším letopočtem židovské náboženství a následně i křesťanství, které zde zapustilo kořeny již na přelomu letopočtu. Etiopie nebyla nikdy ovládnuta a kolonizována, odolala i staletí trvajícím islámským výbojům a uhájila si své obyvatele i křesťanství jako státní náboženství. Etiopští vládci byli moudří, silní a bohatí, zanechali po sobě úžasné památky v bezpečné zemi, která ještě není turisticky doceněna. 

Kromě významných památek navštívíme také nádherné jezero Tana, vodopády na Modrém Nilu a další přírodní zajímavosti. Čeká Vás slušné ubytování s polopenzí, pohodlné cestování a množství krásných zážitků v malé skupině s kvalitními průvodci.

[detail zájezdu]
Cena:48 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:48 890 Kč


2018 Izrael a svátek stánků - ZLEVNĚNO - LAST MINUTE !!!
Odjezd: 21.09.2018 (21:30)
Návrat: 29.09.2018 (21:30)
Počet nocí: 7
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starověký Izrael je v Bibli mnohokrát popisován jako země rozkládající se mezi Danem na severu a Beer Šebou na jihu. Tento zájezd projede křížem krážem oblastí mezi těmito lokalitami a navštíví mnoho krásných a významných míst. Zároveň ochutnáme mimořádnou atmosféru jednoho z nejvýznamnějších židovských svátků - Svátků stánků. Po celém Izraeli vyrostou jako houby po dešti tzv. sukky - stánky, pod kterými izraelské rodiny slaví tento týdenní svátek. Pouze během tohoto jediného týdne v roce můžete spatřit ortodoxní Židy s tradičními lulavy a etrogy (ratolestmi a plody připomínajícími vstup do zaslíbené země). Jedním z vrcholů zájezdu bude účast na Jeruzalémském pochodu, který je každoročně největší veřejnou akcí pořádanou v Jeruzalémě.

POJEĎTE S NÁMI OSLAVIT 70. VÝROČÍ VZNIKU IZRAELE!!!

Účastníci zájezdu navštíví Jeruzalém, Betlém, Saferd, Beth Shean, Tiberias, Kafarnaum, Tábor a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Bude možné se vykoupat ve třech ze 4 izraelských moří - Středozemním, Galilejském a Mrtvém moři , vychutnáte si také atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. To vše za doprovodu zkušeného průvodce a znalce izraelské historie i současnosti.

[detail zájezdu]
!! LAST MINUTE SLEVA !!
Původní cena:21 580 Kč
Akční cena:19 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:19 980 Kč


2018 Velký okruh Jordánskem a Izraelem - pro singles
Odjezd: 08.11.2018 (21:30)
Návrat: 18.11.2018 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
2 × Ammán * * *Polopenze
3 × Betlém * * *Polopenze
2 × Eilat * * *Polopenze
2 × Petra * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael a Jordánsko skrývají na svém území kromě nádherných přírodních scenérií také mnoho biblických míst patřících ke starověkému Izraeli, úžasné památky na zaniklý národ Nabatejců, osamělé pouštní paláce a pestrou směsici židovských, křesťanských a muslimských památek. Tento zájezd, který je obsahově zcela výjimečný, navštíví krásné památky Jordánska včetně světoznámé Petry a neméně zajímavá místa ve středním a jižním Izraeli. 

Bonusem je relaxace u Rudého moře v Eilatu i vykoupání ve Středozemním a světoznámém Mrtvém moři. Za doprovodu zkušených průvodců si budete moci doslova osahat tato místa a zažít zdejší výjimečnou atmosféru. Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu. Vzhledem ke společným aktivitám je zájezd vhodný i pro osaměle žijící účastníky.

[detail zájezdu]
Cena:29 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:29 890 Kč


2018 Krásy Izraele III. - okruh Negevskou pouští
Odjezd: 30.10.2018 (21:30)
Návrat: 06.11.2018 (21:30)
Počet nocí: 6
Ubytování:
2 × Betlém * * *Polopenze
1 × camp Beerot *Vlastní stravování
2 × Eilat * * *Polopenze
1 × kibuc Revivim * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael to nejsou pouze židovské, křesťanské a muslimské památky, ale také nádherné přírodní scenérie, starověká města ztracená v poušti a 70 národních parků a přírodních rezervací. Tento zájezd navštíví to nejhezčí z jižní poloviny izraelského území – zejména nádhernou Negevskou poušť.

Součástí zájezdu bude i kratší putování Negevskou pouští (není ho ale nutné absolvovat) a přenocování v kempu uprostřed pouště, kde se zdají být hvězdy zářivější a bližší, než jsme v naší zemi zvyklí, což obojí je krásný zážitek. Nevynecháme ani Jeruzalém a Betlém s okolím, vykoupeme se v Mrtvém moři – mimořádný zážitek zejména pro neplavce - a strávíme také den relaxace u příjemného Rudého moře v nejjižnějším cípu Izraele.

To vše s nadstandardním průvodcovským servisem a péčí. 

[detail zájezdu]
Cena:22 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:22 890 Kč


2018 Izrael od Dan po Bersabé s nadstandardně bohatým programem VYPRODÁNO!!!
Odjezd: 21.10.2018 (21:30)
Návrat: 31.10.2018 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
6 × Betlém * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starověký Izrael je v Bibli mnohokrát popisován jako země rozkládající se mezi Danem na severu a Beer Šebou na jihu. Tento zájezd projede křížem krážem oblastí mezi těmito lokalitami a navštíví mnoho krásných a významných míst, které by neměl vynechat žádný návštěvník Izraele. Navíc jsme zájezd rozšířili i o místa, kam se běžný turista obvykle nepodívá (hrobka patriarchů v Hebronu, Jákobova studna v Šekemu/Náblusu, Ráma Samuelova apod.)

Účastníci zájezdu navštíví také Jeruzalém, Betlém, Beer Ševu, Jericho, Tiberias, Dan, Kafarnaum a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Bude možné se vykoupat ve světoznámém Mrtvém moři a vychutnáte si také atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi. Pod vedením zkušeného průvodce a znalce izraelské historie i současnosti si budete moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. To vše s ubytováním v příjemných hotelech s dobrou kuchyní. 

TENTO ZÁJEZD JE JIŽ ŽEL VYPRODÁN!!!

[detail zájezdu]
Cena:23 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:23 980 Kč


2018 Poznejte Izrael - nenáročný poznávací okruh i pro seniory
Odjezd: 17.10.2018 (21:30)
Návrat: 24.10.2018 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael – to nejsou pouze nádherné přírodní scenérie, romantické osady i životem kypící sídliště moderních měst, ale především biblická země, tedy úžasná směsice židovských, křesťanských a muslimských památek. Pojeďte se na ně s námi podívat.

Tento zájezd je speciálně připraven tak, aby ho mohly absolvovat i osoby starší, případně se sníženou pohyblivostí, nebude náročný na chození a naopak v něm bude dostatek času na odpočinek. Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu. 

Za doprovodu specialisty na historii a současnost Blízkého východu navštívíte Jeruzalém, Betlém, Jericho, Kumrán, Tiberias, Kafarnaum, a mnoho dalších míst. Vykoupáte se ve 3 izraelských mořích - světoznámém Mrtvém moři, ve Středozemním a Galilejském moři a navíc v termálních jezírkách Gan HaShlosha, vychutnáte si výjimečnou atmosféru Galilejského moře také z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat ta nejdůležitější z míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech.

[detail zájezdu]
Cena:20 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 980 Kč


2018 Izrael od Dan po Bersabé s odjezdem z Brna/Bratislavy
Odjezd: 07.10.2018 (15:00)
Návrat: 17.10.2018 (20:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
6 × Betlém * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starověký Izrael je v Bibli mnohokrát popisován jako země rozkládající se mezi Danem na severu a Beer Šebou na jihu. Tento zájezd, který patří k naší klasice, projede křížem krážem oblastí mezi těmito lokalitami a navštíví mnoho krásných a významných míst, které by neměl vynechat žádný návštěvník Izraele.

Odjezd bude z Brna a z Bratislavy, proto je zájezd vhodný jak pro účastníky z jižní Moravy, tak i ze Slovenska (cena v takovém případě bude 920 EUR


Účastníci zájezdu navštíví Jeruzalém, Betlém, Beer Ševu, Jericho, Tiberias, Dan, Kafarnaum a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Bude možné se vykoupat ve světoznámém Mrtvém moři a vychutnáte si také atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi. Pod vedením zkušeného průvodce a znalce izraelské historie i současnosti si budete moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. To vše s ubytováním v příjemných hotelech s výbornou kuchyní.

[detail zájezdu]
Cena:23 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:23 980 Kč


Copyright Olive Tour s.r.o. 2018