Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Úvod
Zájezdy
Přednášky
Další nabídky
Před odletem
Encyklopedie
Blog
O nás
Odkazy
Kontakt


Zájezdy
2017 Izrael - co turista nevidí (s doc. Tomášem Novotným)
Odjezd: 08.09.2017 (07:00)
Návrat: 17.09.2017 (21:00)
Počet nocí: 9
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
5 × Tiberias * * * *Polopenze
Doplňující informace:

Pro velký zájem opakujeme pod jiným názvem zájezd Izrael - země Bible, tentokrát určený především pro studenty a pedagogy ostravské univerzity pod vedením doc. Tomáše Novotného, ale je otevřen i zájemcům z řad široké veřejnosti. Nabízí nejen běžná místa, které by měl vidět každý návštěvník Izraele, ale především řadu míst, kam běžné zájezdy nejezdí.

Zblízka poznáme život v izraelských osadách na západním břehu Jordánu a v některých kibucech, setkáme se s místními lidmi, budeme s nimi diskutovat a poznáme jak žijí. Zároveň se také podíváme na výběr nejzajímavějších míst v Izraeli, mezi kterými samozřejmě nebude chybět Jeruzalém, Tel Aviv, Mrtvé moře, Galilejské moře, Golanské výšiny a mnoho dalšího. Kromě známého hebraisty doc. Tomáše Novotného bude zájezd provázet také Daniel Haslinger – průvodce zaměřený na historii a současnost Blízkého východu a oba Vás společně zahrnou kvalitními informacemi přímo v terénu. Kromě slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká množství nezapomenutelných zážitků.

[detail zájezdu]
Cena:23 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:23 980 Kč


Letní prázdninový kemp na břehu Galilejského moře
Odjezd: 17.07.2017 (21:00)
Návrat: 24.07.2017 (22:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
6 × Tiberias camp *Vlastní stravování
Doplňující informace:

Týdenní prázdninový tábor na břehu Galilejského moře pořádáme již po páté. Pobyt je spojen s koupáním, rybařením, sportováním, výlety do okolí, přímo na místech kde žil Ježíš a jeho učedníci. 

Tábor je určen především pro mládež od 15 let, ale účast je možná i pro rodiny s dětmi nebo pro osoby starší, kterým nevadí určité nepohodlí v kempu. Během tohoto tábora ochutnáte opravdu novozákonní atmosféru na vlastní kůži, na rozdíl od běžných poznávacích zájezdů. Za příplatek 5.000,- Kč je možné ubytování v hotelu.

Cena zájezdu je 16.490,- Kč, účastníci do 26 let mají slevu na 14.490,- Kč. Levněji Izrael nikdo nenabízí!

Součástí je poznávání míst známých z Bible, plavba lodí po Genezaretském jezeře, koupání v Mrtvém moři, návštěva známých biblických a historických míst Nazaret, Kána Galilejská, Kafarnaum, Tabgha, Tiberias, Jeruzalém, podhůří Golanských výšin - prameny Jordánu, a mnoho dalších míst. Během pobytu bude i kvalitní historické a biblické vyučování o životě v době Ježíšově a mnoho dalších zážitků. Vedoucím kempu bude český průvodce specializovaný na historii a současnost Izraele.

[detail zájezdu]
Cena:14 490 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:14 490 Kč


Izrael - zájezd ke 3 mořím (pro singles)
Odjezd: 12.06.2017 (21:00)
Návrat: 19.06.2017 (09:00)
Počet nocí: 6
Ubytování:
3 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael, to není pouze biblická země - tedy úžasná směsice židovských, křesťanských a muslimských památek, ale také nádherné přírodní scenérie, romantické osady i životem kypící sídliště moderních měst. A také 4 moře. Pojeďte se s námi vykoupat ve třech z nich!

První bude Středozemní, druhé unikátní Mrtvé moře, kde nemusíte umět plavat a nakonec Galilejské moře, po kterém se plavíval Ježíš Kristus se svými učedníky - řybáři. Kromě toho se vykoupáme ještě v nádherných jezírkách národního parku Mesušim, navštívíme Jeruzalém, Betlém, Cesareu, Akko, Tiberias, Safed, Kafarnaum a mnoho dalších míst. Vychutnáme si jedinečnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budeme grilovat na pobřeží.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu. Vzhledem k různým společným aktivitám je tento zájezd vhodný pro osaměle žijící lidi.

[detail zájezdu]
Cena:20 490 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 490 Kč


2017 Krásy Izraele I.
Odjezd: 14.05.2017 (21:00)
Návrat: 22.05.2017 (09:00)
Počet nocí: 6
Ubytování:
1 × Betlém * * *Polopenze
5 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael to nejsou pouze židovské, křesťanské a muslimské památky, ale také nádherné přírodní scenérie, vykopávky starověkých měst a 70 národních parků a přírodních rezervací. Tento zájezd navštíví to nejhezčí ze severní poloviny izraelského území, ale zavede Vás i k Mrtvému moři a do Jeruzaléma – posvátného města židů, křesťanů i muslimů. 

Dotkneme se světoznámé Zdi nářků, vykoupáme se ve 3 ze 4 izraelských moří a z paluby dřevěné lodi vychutnáme nezapomenutelnou atmosféru Galilejského moře. Zájezd je exkluzívní nejen výběrem navštívených míst, ale také nadstandardním průvodcovským servisem, který uspokojí i náročné klienty. Čeká Vás slušné ubytování s polopenzí, pohodlné cestování a množství krásných zážitků.

[detail zájezdu]
Cena:21 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:21 980 Kč


2017 Svatá země Izrael - poutní a poznávací zájezd VYPRODÁNO
Odjezd: 30.04.2017 (21:00)
Návrat: 07.05.2017 (08:00)
Počet nocí: 6
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael – to nejsou pouze nádherné přírodní scenérie, romantické osady i životem kypící sídliště moderních měst, ale především biblická země, tedy památky a místa spojená s událostmi popsanými v knize knih. Tento poutní a poznávací zájezd se věnuje některým z nich – zvláště se zaměřením na místa, kde pobýval Pán Ježíš Kristus.

Navštívíme Jeruzalém, Betlém, Kafarnaum, Magdalu, horu Blahoslavenství, Betánii, pevnost Masadu a mnoho dalších památek. Na významných místech budeme společně slavit mše svaté, což znásobí duchovní zážitky během zájezdu.

Vykoupáme se ve 3 izraelských mořích - světoznámém Mrtvém moři, ve Středozemním a Galilejském moři a vychutnáme si výjimečnou atmosféru Galilejského moře také z paluby dřevěné lodi, podobné na jaké se plavil Ježíš se svými učedníky. Budeme si moci doslova osahat ta nejdůležitější z míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech.

[detail zájezdu]
Cena:19 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:19 980 Kč


2017 Velký okruh Jordánskem a Izraelem POSLEDNÍCH 6 MÍST
Odjezd: 17.04.2017 (21:00)
Návrat: 27.04.2017 (09:00)
Počet nocí: 9
Ubytování:
2 × Ammán * * * *Polopenze
3 × Betlém * * *Polopenze
2 × Eilat * * *Polopenze
2 × Petra * * *Polopenze
Doplňující informace:

Jordánsko od severu k jihu se všemi důležitými pamětihodnostmi včetně skalního skvostu - nabatejské Petry. Doplněné o relaxaci u teplého Rudého moře a také vykoupání ve světoznámém Mrtvém moři, kde se nelze potopit. A na závěr prohlídka legendárního Jeruzaléma, Betléma a dalších míst v Izraeli. Tato kombinace nemá chybu, děláme ji pravidelně už řadu let a máme na ni ty nejlepší průvodce.

Izrael a Jordánsko skrývají na svém území kromě nádherných přírodních scenérií také mnoho biblických míst patřících ke starověkému Izraeli, úžasné památky na zaniklý národ Nabatejců, osamělé pouštní paláce a pestrou směsici židovských, křesťanských a muslimských památek. Tento zájezd, který je obsahově zcela výjimečný, navštíví krásné památky Jordánska včetně světoznámé Petry a neméně zajímavá místa ve středním a jižním Izraeli.

 Bonusem je relaxace u Rudého moře v Eilatu i vykoupání ve světoznámém Mrtvém moři. Za doprovodu zkušených průvodců si budete moci doslova osahat tato místa a zažít zdejší výjimečnou atmosféru. Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu 

[detail zájezdu]
Cena:28 480 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:28 480 Kč


2017 Poznávací okruh Izraelem POSLEDNÍCH 5 MÍST
Odjezd: 26.03.2017 (21:00)
Návrat: 05.04.2017 (09:00)
Počet nocí: 8
Ubytování:
6 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * * *Polopenze
Doplňující informace:

Rozšířený poznávací zájezd, který navštíví většinu Izraele od masívu Hermon na severní hranici až po Negevskou poušť. Široký záběr navštívených míst, která si můžete doslova osahat, setkávání s místními lidmi, příjemně teplé kima umožňující koupání - to vše činí tento zájezd jedním z nejlepších v naší nabídce.

Izrael to nejsou pouze židovské, křesťanské a muslimské památky, ale také nádherné přírodní scenérie, vykopávky starověkých měst a 70 národních parků a přírodních rezervací. Nabízíme rozšířený poznávací zájezd, který navštíví to nejhezčí z velké části této výjimečné země a to jak místa, která nemůže vynechat žádný návštěvník Izraele (Jeruzalém, Betlém, Ein Gedí, Kafarnaum….) tak i místa, kam turisté tolik nejezdí (Negevská poušť, Judská poušť, Golanské výšiny, Safed). Vykoupáme se v Mrtvém a v Galilejském moři i v termálních jezírcích Gan HaSlosha, zažijeme úžasnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné rybářské lodi. To vše s nadstandardním průvodcovským servisem, který uspokojí i velmi náročné klienty. Kromě slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká množství nezapomenutelných zážitků.

[detail zájezdu]
Cena:24 850 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:24 850 Kč


Copyright Olive Tour s.r.o. 2017