Bohatá náboženská a kulturní historie, nespočet památek, ale i krásné pláže... to je Izrael.

KONTAKT

+420 722 305 735
info@olivetour.cz
U Sv. Štěpána 184, 338 05 Mýto
IČ: 24121827
(korespondenční adresa)
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Chci vám poděkovat za zájezd To nejlepší z Izraele, který jsme s manželkou absolvovali. Izrael je krásná a velmi zajímavá země s úžasnou historií. Zájezd byl výborně sestaven i zorganizován a po všech stránkách skvělý. Průvodce pan Jan Zajíc nám z něj udělal nezapomenutelný zážitek.
Roman Kristl
Ráda bych vám touto cestou moc poděkovala za zprostředkování neskutečného zážitku v podobě zorganizování poznávacího zájezdu To nejlepší z Izraele. Děkuji především moc za průvodce Radka, díky němuž již teď vím, že jsem v této zemi nebyla naposledy.
Andrea Osmančíková
Se zájezdem jsem byla moc spokojená. Toto byl už pátý zájezd s Olivetour a poprvé jsem jela s někým jiným než s panem Haslingerem, ale ani pan Jan Zajíc nezklamal. Co se týká programu, zájezd splnil moje očekávání, dokonce jsme byli i na místech navíc, takže za to moc děkuji. Už se těším na další zájezdy a nedočkavě vyhlížím nové nabídky na další rok.
Hana Dichterová
Byli jsme nadmíru spokojeni s vaším průvodcem Radkem Hejretem, který se ze vší síly snažil, aby nám předal co nejvíce informací, které pokládal za nutné k danému tématu či konkrétnímu místu. Informací, které nám Radek podal, bylo tolik, že nejsme schopni všechny vstřebat ani si je zapamatovat. Už dneska se těšíme na příští zájezd s vaší společností.
Vladislav a Hana Makovičkovi