Vaše zpětné vazby jsou pro nás hnacím motorem. Jsme šťastní, když se vaše očekávání ze zájezdů naplní.

Jsem ze zájezdu velmi nadšený, nebudu příliš váhat a rád si podobný zájezd zopakuji :-). Daniel Haslinger opravdu ukázal výborné průvodcovské schopnosti, skvělé znalosti historie, Bible i archeologie, a to s vynikajícím vyprávěním. Po prvním dni jsem měl pocit, že dovolená trvá už týden, a na konci dovolené jsem si připadal, jako kdybych prožil celé tisíciletí. Moc děkuji za skvělý čas.
Jan Konvalinka
Dobrý den, jsem moc spokojená se zájezdem do Izraele, na který jsem s vámi jela. Daniel byl úžasný průvodce a fungoval na 100 %. A k tomu se sešla úplně skvělá parta, za celý pobyt nebyl žádný problém vůbec s ničím. Program byl opravdu pestrý, ubytování skvělé, jidlo výborné. Ani autobus, co s námi stále jezdil, neměl chybu. Jsem opravdu dost nadšená a chystám se s vámi jet příští rok znovu.
Kateřina Krejčí
Byla jsem jedním z účastníků 25 členné skupiny na zájezdu pro seniory "Poznejte Izrael". Byla jsem nesmírně nadšená a spokojená. Znalosti pana Kalouse o historii Izraele včetně Starého a Nového zákona byly naprosto vyčerpávající. Ještě dlouho jsem se ke všem zážitkům vracela v myšlenkách.
Anna Tatýrková
Izrael jsem navštívila s vedoucím panem Pavlem Kalousem. Musím říct, že jsem byla nadšená vším. Veškerá organizace naprosto výborná. Pan Kalous má obrovské znalosti o všech místech, která jsme navštívili, krásný výklad a pohoda. Izrael splnil mé představy ve všech směrech. Byla jsem nadšená a jsem ráda, že jsem mohla navštívit svatá místa, která jsem dosud znala jen z bible. Ráda bych se ještě jednou na ta místa vypravila. Teď už vím, že opět s vámi.
Alena Macháčková
Ráda bych vám touto cestou moc poděkovala za zprostředkování neskutečného zážitku v podobě zorganizování poznávacího zájezdu To nejlepší z Izraele. Děkuji především moc za průvodce Radka, díky němuž již teď vím, že jsem v této zemi nebyla naposledy.
Andrea Osmančíková
Se zájezdem jsem byla moc spokojená. Toto byl už pátý zájezd s Olivetour a poprvé jsem jela s někým jiným než s panem Haslingerem, ale ani pan Jan Zajíc nezklamal. Co se týká programu, zájezd splnil moje očekávání, dokonce jsme byli i na místech navíc, takže za to moc děkuji. Už se těším na další zájezdy a nedočkavě vyhlížím nové nabídky na další rok.
Hana Dichterová
Byli jsme nadmíru spokojeni s vaším průvodcem Radkem Hejretem, který se ze vší síly snažil, aby nám předal co nejvíce informací, které pokládal za nutné k danému tématu či konkrétnímu místu. Informací, které nám Radek podal, bylo tolik, že nejsme schopni všechny vstřebat ani si je zapamatovat. Už dneska se těšíme na příští zájezd s vaší společností.
Vladislav a Hana Makovičkovi
Úžasný nejen Izrael, ale i výkon Honzy – přídavky a kontinuální výklad na místech i v autobuse s výborným biblickým i aktuálním kontextem :-). Marně přemýšlím, co mi chybělo. Super i Honzova schopnost improvizace – drobné přeskládání programu podle situace ve výsledku vypadalo, že to tak přesně má být. Pro někoho, kdo vidí Izrael jako já poprvé, prima ochutnávka od všeho, co se dá za 10 dnů stihnout, a motivace pro další cestu. Vřele mohu doporučit :-), moc jsme si to užili. Nadšený účastník zájezdu 🙂
Jiří Slezák
Pro mne osobně byl tento zájezd po Izraeli opravdu požehnaný. Danielovy výklady k historickým a biblickým místům Izraele byly také moc fajn. Ubytování, jídlo, přejezdy, autobus ... vše bylo bez jakýchkoli komplikací a v pohodě. Pochod Jeruzalémem na Sukot byl vynikající – atmosféra jiskřila nadšením, upřímnou radostí a vděčností – silný zážitek. Pořád jsem plný dojmů, které budu asi ještě dlouho zpracovávat.
Zdeněk Hanák