Známá biblická a historická místa, osamělé pouštní paláce, nádherné přírodní scenérie.
Navštivte je spolu s námi!

0810

Kypr – perla Středozemního moře VYPRODÁNO

8.10. 2023 - 15.10. 2023
28.890 Kč

Ideální kombinace poznávacího zájezdu s koupáním a odpočinkem u Středozemního moře. Dopoledne objevujeme krásy ostrova a odpoledne se koupeme na pláži přímo u hotelu. Víte, že na Kypru začal apoštol Pavel s Barnabášem svoje misijní působení? Víte, že zde působil a zemřel sv. Lazar – přítel Ježíšův? Víte, že nádherné místní pohoří Trodos dosahuje dvoukilometrové výšky? Víte, že zdejší víno Comandaría je nejstarším známým vínem na světě? Víte, že ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část a mezi nimi existují obrovské rozdíly? Na všechny tyto otázky a řadu dalších zajímavostí se podíváme zblízka, stejně jako ochutnáme výbornou místní kuchyni a užijeme si teplé moře.
2605

Kypr – perla Středozemního moře

26.5. 2024 - 2.6. 2024
28.980 Kč

Ideální kombinace poznávacího zájezdu s koupáním a odpočinkem u Středozemního moře. Dopoledne objevujeme krásy ostrova a odpoledne se koupeme na pláži přímo u hotelu. Víte, že na Kypru začal apoštol Pavel s Barnabášem svoje misijní působení? Víte, že zde působil a zemřel sv. Lazar – přítel Ježíšův? Víte, že místní pohoří Trodos dosahuje dvoukilometrové výšky? Víte, že zdejší víno Comandaría je nejstarším známým vínem na světě? Víte, že ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část a mezi nimi existují obrovské rozdíly? Na všechny tyto otázky a řadu dalších zajímavostí se podíváme zblízka, stejně jako ochutnáme výbornou místní kuchyni a užijeme si příjemné moře...

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Máte-li chuť zúčastnit se spolu s námi některého z výše uvedených zájezdů, dejte nám o tom vědět vyplněním tohoto formuláře.